Czy możliwe jest zmniejszenie pochwy po porodzie?

Witam.potrzebuje zmniejszyc pochwe.Po 1 porodzie naturalnym pochwa jest szersza do tego stopnia przy wizycie w toalecie popuszczam mocz i mocz nie splywa normalnym strumieniem,tylko po udach,to mnie meczy juz psychicznie.Czy cwiczenie miesni kregla pomoze czy operacja waginoplastyki moze pomoc?.Sex jest mniej juz satysfakcjonujacy.

Proponuję zapytać o ten problem ginekologa podczas następnej wizyty, lekarz będzie mógł zweryfikować przyczynę problemu i ewentualnie skierować do specjalisty zajmującego się plastyką pochwy. Pozdrawiam.