Czy możliwe, że to wyrostek?

Od trzech dni boli mnie brzuch. Na początku bolało mnie wszystko, później ból umiejscowił się z prawej strony podbrzusza. USG ginekologiczne w normie, na USG jamy brzusznej czekam jeszcze kilka dni. Nie wymiotuje, wypróżniam się normalnie. Moje wyniki: OB: 22 mm/h, CRP: 5,637 mg/dl (norma do 0,500), leukocyty: 9,30. Czy to możliwe ze to wyrostek czy jednak szukać gdzieś indziej?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. To co Pani opisuje nie wskazuje na zapalenie wyrostka. Radziłbym wykonać USG brzucha i skonsultować się z chirurgiem.