Czy można podawać Fraxiparin przy urazach mózgu?

TATO UPADŁ PRZY MIGOTANIU PRZEDSIONKÓW I UDERZYŁ SIĘ W GŁOWĘ,NASTĘDSTWEM TEGO BYŁ KRWIAK ,BYŁY 2 OPERACJE 11 WRZESNIA I 3 PAZDZIERNIKA 2O17 ,TERAZ CAŁY CZAS JEST PODAWANA PRZECIW ZAKRZEPOWO FRAXIPARIN 0.6 ,NATOMIAST MA BYĆ PODAWANA PRADAXA 110 MG 2 X DZIENNIE,CZY BEZPIECZNIE BEDZIE JUZ WŁACZYĆ TEN LEK ,SKORO NA ULOTCE JEST INFO ,NIE PODAWAC PO URAZACH MÓZGU I RYZYKO KRWAWIENIA,OD DRUGIEJ OPERACJI NIE MINAŁ MIESIAC ,A MOZE KONTYNUOWAC FRAXIPARIN,PACJENT MA 78 LAT.PROSZE O OPTYMALNA I KONKRETNA INFORMACJĘ .DZIĘKUJE

Witam!
Proszę zaufać lekarzom leczącym!
Nawet kilkadziesiąt doniesień w"ulotkach lekowych" nie zastąpi wiedzy i doświadczenia fachowców, którzy zajmują się takimi sprawami na co dzień! Proszę także nie pouczać fachowców "wiedzą zdobytą z ulotek lub u dr GOOGLE", niepotrzebnie ich Pan tylko rozprasza! Proszę im zaufać - wiedzą co robić!
Powodzenia
W. Łuczkowski.