Czy można stosować maść Detreomycyne na ropiejącą ranę po usunięciu żylaka?

czy maść detreomycyne 2% mogę stosować na ropiejącą rankę po usuniętym żylaku

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto jednak dodać, że wskazana jest konsultacja z lekarzem oraz ocena rany.

Lek. PaweĹ Baljon

Szanowny Panie - jak najbardziej - można zastosować Detreomycyne.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg