Czy można stracić słuch w wyniku zakropienia ucha zbyt gorącymi kroplami?

Co jeśli ktoś zakropił ucho zbyt gorącymi kroplami (opakowanie w plastiku chwile była dane do wrzątku)? Czy można stracić od tego słuch? Co zrobić teraz?

Pytaj producenta tego leku, pytaj radia i telewizji które reklamują te leki i podaj ich do Sądu i domagaj się od nich pomocy i odszkodowania. Dzwoń tam szybko.