Czy można w ciąży przyjmować Vigor?

Czy Vigor UP Fast można przyjmować w trakcie ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Vigor Fast Up to suplement diety, który dostępny jest w postaci tabletek musujących. Niestety, oprócz kompleksu witamin, produkt ten zawiera także kofeinę (jej zawartość to 52,22 mg na jedną tabletkę), dlatego nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących oraz dzieci.

Jeśli jest więc Pani w ciąży, proszę zapytać lekarza prowadzącego ciążę o polecenie suplementu odpowiedniego dla kobiet ciężarnych. Jest ich wiele na rynku.

Inne pytanie dotyczące podanego preparatu znaleźć można po kliknięciu w link: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-vigor-up-wplywa-na-skutecznosc-antykoncepcji-hormonalnej.

Więcej na temat kofeiny przeczyta Pani w artykule: https://portal.abczdrowie.pl/uzaleznienie-od-kofeiny.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.