Czy można wykonać zabiegi z użyciem podczerwieni po usunięciu macicy?

Dzień dobry. 3,5 roku temu miałam radykalne usunięcie narządu rodnego z powodu raka trzonu macicy, po zabiegu brachyterapia 3 naświetlania. Wynik histopatologicznys wskazywał iż rak był < niż 1/2 grubości mięśniówki, komórek rakowych nie znaleziono także w węzłach. Do tej pory wszystkie wyniki badań są ok. Obecnie chciałam skorzystać w salonie Studio Uroda z urządzenia które posiada lampę na podczerwień i lampę kolagenową. Moje pytanie - czy mogę skorzystać z tego urządzenia. Mam 55 lat i denerwuje mnie zbyt szybkie starzenie się mojej skóry. Jakich zabiegów powinnam unikać?

Jedyne co mogę doradzić to zabiegi przeciwstarzeniowe u lekarza medycyny estetycznej. Choroby nowotworowe w wywiadzie niestety są dużym ograniczeniem takich zabiegów. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.