Czy nerwica nie pozwala zasnąć?

Czy nerwica nie pozwala zasnąć? Jak poradzić sobie z tym czy okres minie czy też do starości będzie się czuć pierścień w głowie i nie będzie można zasnąć, biorę aciprex 20mg wieczorem i apo zolpin 10mg pół tabletki na sen...

Witam! Sama nerwica może wiązać się z zaburzeniami snu - nie jest to rzadkością. Ale wspomina Pan o swoim aktualnym leczeniu: Aciprex (jeden z generyków Escitalopramu) może powodować bezsenność, szczególnie przyjmowany wieczorem! Proszę skonsultować ze swoim lekarzem. Prawidłowe leczenie nerwicy, czyli odpowiednia psychoterapia i prawidłowo dobrane leczenie biologiczne zazwyczaj dają pełną remisję. Powodzenia. W. Łuczkowski.