Czy objawy udaru mogą same ustąpić?

Witam.Moja mama ma podejrzenie udaru tzn opadnięty kącik przy ustach,boli ją szyja,za uchem i bardzo lewa ręka od łokcia w dół,jest w szpitalu,ma 75 lat,czy to przejdzie???

Lek. Paweł Szadkowski

Często przy wcześnie wykrytych objawach udarowych, po właściwym leczeniu, udaje się powrócić chorym do pełnego zdrowia. O sytuacje Pana mamy musi Pan zapytać lekarza prowadzącego, gdyż rokowanie i dalsze postępowanie określa się na podstawie badań laboratoryjnych, obrazowych, zastosowanego leczenia i wielu innych.