Czy odzyskam czucie w twarzy?

Po uderzeniu w twarz, a konkretniej w kość nad polikiem, pojawiła się opuchlizna i "śliwa" pod okiem. Jednocześnie przestałem czuć odcinek od nosa, do małej części przy kąciku ust, w tym górnych zębów od jedynki do siódemki. Nie wykryto żadnych uszkodzeń, ból ustąpił, nie odczuwam żadnych dolegliwości podczas ruszania szczęką. Opuchlizna powoli schodzi. Moje pytanie brzmi, czy wraz ze zniknięciem obrzęku z polika, odzyskam czucie w w.w. miejscach?

Witam! Pourazowe zniesienie lub osłabienie czucia powierzchniowego może się utrzymywać dłużej. Trzeba poczekać, powinno samo wrócić. Powodzenia W. Łuczkowski.