Czy olej z awokado tłoczony na zimno obniża LDL i trójglicerydy?

Mam 48 lat.Robiłam ostatnio badania na cholesterol.gdzie wyniki przekraczały normę:cholesterol całkowity 289mg/l,HDL 89mg/l,LDL 135mg/l,trójglicerydy 326mg/l,glukoza 103mg/l.Dowiedziałam się,że olej z awokado tłoczony na zimno obniża LDL i trójglicerydy.Jeżeli tak to w jaki sposób go zażywać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje stoswać diete ubogitłuszczową z ograniczeniem spożywania cukrów protych przez miesiąc następnie kontrola badań. Właczenie leczenia tabletkami zależy od wielu innych czynników. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego.