Czy partnerka mnie naprawdę kocha?

Moja od 5m-cy zona po 5 latach związku dwa miesiące po slubie przyznala mi sie ze jak zaczęliśmy się spotykać zdradzała mnie z 5 facetami przez ok 3 m-ce. Z jednym z nich ma dziecko niby zakonczyla z nim zwiazek wierze w to. Wachalem się czy jej nie zostawić ale bardzo ją kocham bylismy już po slubie i była w ciazy 20 dni po tym jak się dowiedzialem urodzil nam się syn.. Jestem z nia.. Ale mam ob awy czy się napewno zmieniła twierdzi że kocha. Mniej sie kochamy niz wczesniej unika tegoJa28/ona25

Witam, bardzo Pan kocha żonę. Nie jest Pan pewien, po tym co od niej usłyszał, czy żona się zmienia, czy Pana kocha tak samo. Nie ma Pan w pełni zaufania do żony. Proszę porozmawiać z żoną, o zmianach jakie zauważył Pan w jej zachowaniu. Mają Państwo małe dziecko, to również ma wpływ na zawiązek. Być może żona jest zmęczona, straciła na jakiś czas zainteresowanie seksem, lub jest inna przyczyna o której możecie porozmawiać. Poza rozmową z żoną może Pan skorzystać z konsultacji z psychologiem, jeżeli potrzebuje Pan wparcia i zastanowienia się głębszego nad tą sytuacją. Pozdrawiam

Witam Pana Serdecznie,

Myślę, że żona Pana kocha, za tym może przemawia fakt, że przyznała się do zdrad i zapewniła Pana o zakończeniu związku, z którego narodziło się dziecko.

Tworzycie Państwo pełną rodzinę i zachęcam Pana do cieszenia się tym faktem.
Odnośnie miłości seksualnej - małżeńskiej..., no cóż Pana małżonka po urodzeniu dziecka ma zmniejszone zapotrzebowanie seksualne..., ale zwiększone na bliskość, ciepło i wspieranie emocjonalne.

Proszę myśleć pozytywnie i postarać się jednak zaufać, bo jak myślimy, to to przyciągamy...

Życzę Państwu dużo rodzinnej radości,
Irena Mielnik-Madej