Czy po dwóch dniach pojawią się objawy HIV?

Witam jakiś miesiąc temu odbyłem stosunek seksualny z prostytutka , bez zabezpieczenia po seksie oralnym zauważyłem przetarcia na członku , po dwóch dniach dostałem wysypki na tułowiu i rękach do wysokości łokci , ogólnie jestem osłabiony odczuwam ból mięśni i kości , pieczenie gardła i uczucie opuchnięte szyji , czy po dwóch dniach już mogą pojawić się objawy zakażenia wirusem HIV.?

Objawy ostrej choroby retrowirusowej mogą pojawić się już w 1 tygodniu po kontakcie z wirusem. Proszę pilnie skonsultować się z lekarzem (najlepiej spec. chorób zakaźnych).