Czy po pettingu mogłam zajść w ciążę?

Mój problem polega na tym że 3 dni temu uprawiałam pierwszy raz z chłopakiem... i od tych 3 dni bolą mnie jajniki czasami w ogóle mnie nie bolą :( natomiast on miał wytrysk na moim brzuchu i cos tam miałam jeszcze na pochwie a potem robił mi palcówkę :( czy moge być w ciąży pomocy ???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu jej potwierdzenia lub wykluczenia proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.