Czy po założeniu wkładki Mirena powinnam udać się na wizytę?

Witam. Trzy tygodnie temu miałam założoną Mirenę. Ginekolog nie wyznaczył mi wyzyty kontrolnej po kilku tygodniach, tylko zaprosił za rok, jeśli będę się dobrze czuła. Czy powinnam się zgłosić pomimo to do ginekologa po pierwszej miesiączce?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza ginekologa, jeżeli coś Panią niepokoi konieczna wizyta u ginekologa.