Czy podając Optilyte wraz z Buscopanem popełniono błąd?

Dwa dni temu udałem się na Izbę Przyjęć z podejrzeniem zapalenia wyrostka gdzie dostałem kroplówkę "Optilyte" wraz z buscopanem na rozluźnienie. Od czasu wyjścia z Izby pobolewają mnie nogi, dziwne kłucia. Wcześniej tego nie miałem. W ulotce kroplówki Optylite napisano "Ze względu na zawartość wielu składników mineralnych, leku nie należy stosować do rozcieńczania leków podawanych w infuzji dożylnej". Czy podając mi to wraz z buscopanem popełniono błąd? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

nie stwierdzono interakcji między podanymi powyżej czynnikami.