Czy podane objawy świadczą o ciąży pozamacicznej lub poronieniu?

Witam zrobiłam 3 testy i wyszły pozytywne w 5 tyg licząc od ostatniej miesiączki zgłosiłam się do ginekologa ponieważ miałam delikatne ciemne upławy i dwa razy odrobinkę krwi. Lekarz stwierdził że nie widzi żadnego zarodka i że mam przyjść w późniejszym terminie. Tego samego dnia bardzo bolał mnie lewy jajnik i lędźwie i ciemne upławy są mocniejsze i pojawiły się dwa małe skrzepy krwi. Czy to może być ciąża pozamaciczna czy poronienie. Nie wiem czy mam już iść do ginekologa czy czekać bo dalej jest za wcześnie żeby coś stwierdził. Proszę o pomoc.

Witaminy w ciąży

Niestety tylko na podstawie tego opisu nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Proponuję ponowną wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.