Czy polipy usunięte 7 lat temu oznaczają raka jelit?

Mialem 7 l. Temu usowane polipy ,mowil lekarz ze nie byly rakowe,teraz mialem krew w stolcu poszedlem do lekarza Gastrologa powiedzial ze to moze byc rak.Troche boli mnie brzuch ,zwkaszcza jak sie podnosze ze spania ,prosze o rade pozdrawiam i dziekuje

Należy wykonać zalecane przez lekarza badania. Lekarz z pewnością powiedział, że nie może zaprzeczyć na podstawie samego wywiadu choroby nowotworowej. To może ale nie musi być nowotwór. Proszę kontynuować diagnostykę.