Co jest powodem bólu brzucha i widocznej krwi w stolcu u osoby po leczeniu raka szyjki macicy?

Od kilku dni mam poranne bóle w dolnej partii brzucha i nie zawsze krew w stolcu jestem po leczeniu raka szyjki macicy miesiąc temu miałam robiona TK i było wszystko w porządku mam 56 lat

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku potrzebna jest dalsza diagnostyka - wizyta u gastrologa i wykonanie kolonoskopii może okazać się konieczne.