Czy poprzez odżywianie możemy wpłynąć na rozmiar piersi?

Witam.Mam pytanie czy są jakieś naturalne sposoby na powiększenie piersi,np.co jeść ? Miałam rozmiar 85 C lecz zaczęłam odchudzenie,wpadalam w anoreksje i zmalały.Praktycznie byłam deską.Gdy wyszłam z choroby,nabralam na wadze i zaczęłam odzywiac się porządnie urosły ale do 80 A. Najbardziej to zaokraglil mi się brzuch,znow pojawiła się oponka choć marzyłam o płaskim brzuchu i teraz to niezbyt ładnie wygląda,przeszkadza mi to bo nie czuję się sexowna,właśnie przez mały biust i wypukly brzuch.

Witam serdecznie. Nie ma niestety możliwości aby powiększyć biust dieta, oczywiście nie licząc ewentualnej tkanki tłuszczowej.

Nie ma specjalnej diety, która byłaby w stanie powiększyć same piersi. Piersi składają się głównie z tkanki tłuszczowej. Nie namawiam jednak do niezdrowej diety, ponieważ odbije się nie tylko na zdrowiu ale także na zwiększeniu otłuszczenia brzucha.

Jeżeli chodzi o brzuch, to zalecam ćwiczenia. Pani skóra została mocno nadwyrężona wahaniami wagi, więc ćwiczenia siłowe powinny ją ujędrnić. Najlepiej gdyby skonsultowała się z dietetykiem, który dobierze sposób żywienia do aktywności fizycznej aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl