Czy powiększone węzły chłonne, grypa i chemia mają wpływ na wynik CA15,3?

leczę się onklogicznie, jestem po raku jajnika, obecnie kontrole, w maju robiłam badania: MMAMMOGRAFIA -wynik kategoria 1, USG PIERSI - wynik kategoria 1, "powiększone węzły chłonne, banalne, odczynowe", TG KLATKI PIERSIOWEJ - wynik b. dobry, USG BRZUCHA - wynik b. dobry, CA 125 = 6,7, martwi mnie jednak wynik CA15,3 = 32,2 , dodam, ze w marcu byłam chora na grypę bralam antybiotyk, chemie skończyłam 10 miesiecy temu. Czy te powiekszone węzły chłonne, grypa i chemia maja wpływ na wynik CA15,3?

Sam wynik jest tylko pomocą w zależności od obrazu wcześniejszych badań i wcześniejszych wyników. na poziom markerów wpływ moga mieć różne czynniki