Czy powinienem dać szansę naszej relacji?

Cześć mam taką historię moja dziewczyna była z chłopakiem ponad 1 rok zerwała z nim bo był to toksyczny związek i jakoś po 3 miesiącach zaczęliśmy być razem było wspaniale powiedziała mi rzeczy których nigdy nie mówiła nikomu nawet temu swojemu byłemu utrzymywała z nim kontakt ale byłem przeciwko i zablokował go ale dowiedziałem się że go odblokowała i pisałaś z nim kazałem jej go zablokować wszędzie go zablokowała i teraz m się przyznała że miesiąc temu a jesteśmy ponad dwa chciała mnie dla niego zostawić juz napisała wiadomość ale usunęła i napisała jeszcze raz ale też usunęła i powiedziała mi że za bardzo mnie kocha i nie mogła mnie zostawić dla niego i teraz po rozmowach zablokowała go wszędzie i usunęła jak myślicie czuje coś do mnie czy do niego i co mam robić dać jej szansę z góry mówię że ona mi mega ufa i ja szanuje to że się przyznała sama

Szanowny Panie,

Być może jest Pan dla partnerki "plasterkiem" na ranę po poprzednim związku - to bardzo trudna rola. Utrzymywanie kontaktu z byłym partnerem świadczy o jakimś niedomknięciu tamtej relacji, a słowa partnerki, że chciała Pana zostawić to dowód na to, że ta kobieta żywi jakieś uczucia do Was obojga. Chciałabym się mylić, ale być może została z Panem z powodu poczucia winy - jest Pan dla niej dobry. Z pewnością czeka Państwa poważna, szczera rozmowa wyjaśniająca.

Życzę Panu dużo dobrego.