Czy powinna stosować lek Activella?

Witam.Mam 47lat i niedobór estradiolu(poniżej 5).Lekarz zapisał mi activellę,jednak w ulotce jest że to lek dla kobiet które nie miesiączkują od roku,a ja w ciągu roku miałam miesiączkę 4 razy(ostatnią w lutym tego roku).Proszę o poradę,czy to odpowiedni lek dla mnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie zgłosić się do lekarza ginekologa lub kierowac się jego zaleceniami