Czy powinnam zrezygnować z walki o ten związek?

Witam, narzeczony po ponad 5 latach związku po głupiej kłótni stwierdził ze chce tydzień przerwy nie podał powodu dlaczego następnie ciagle to przedłużał nie chciał rozmawiać odpowiadał ze musi to wszystko przemyśleć. Nagle stwierdził ze mnie nie kocha. Nie da się przekonać do szczerej rozmowy odpowiada tylko nie chce z Tobą być bo nie i już nie chce o niczym rozmawiać. Kontakt mamy ze sobą z przymusu bo pracujemy razem. Trwa już to 2 miesiące i za nic nie chce dać sobie szansy upiera się przy swoim ale tez nie zachowa się jak należy i nie poda jakie argumenty skłoniły go do tej decyzji. Czy powinnam się poddać na tym etapie z mojej strony nie jest łatwo zapomnieć o nim. Czy powinnam dać mu jeszcze czas bo wydaje mi się ze miał go dużo.

Witam Panią, dziękuję,

że Pani wybrała ABC Zdrowie.

Proszę Pani, nie mogę zdecydowanie powiedzieć Pani co ma Pani robić, ponieważ ta decyzja zależy od Pani i Pani kolegi. Proszę zrobić sobie takie ćwiczenie: na jednej kartce napisać plusy tego związku a na drugiej minusy i wtedy proszę zobaczyć, co przeważa. Czy niechęć pana do Pani zaczyna być bardziej agresywna czy bardziej życzliwa i to Pani musi podjąć decyzję co zrobić dalej. Może Pani skonsultować się z psychoterapeutą, który pomoże rozwiązać problem, którego Pani się boi. Pozdrawiam serdecznie.