Czy przebicie wypukłego pieprzyka o średnicy około 2-3mm może być niebezpieczne?

Dzień dobry, podczas wycięcia zmiany skórnej do 1,5 cm lekarz chirurg umieścił zakończenie szwu w wypukłym pieprzyku - tak że dokładnie z jego środka wystawała pętelka. Lekarz zdejmujący szew nie mógł się temu nadziwić. Czy jest to groźne dla zdrowia? Czy przebicie wypukłego pieprzyka o średnicy około 2-3mm może być niebezpieczne?

Lek. Tomasz Budlewski

sądze że konieczna ocena dermatologiczna w odpowiednim powiększeniu znamiona i ew decyzja o jego usunięciu.