Czy przez zmianę godzin spożywania posiłków przytyję?

Witam serdecznie ! Jestem w trakcie odchudzania. Jadam o stałych, regularnych porach "z zegarkiem w ręce". Oczywiście w odstępie 3 godzinnym. Mam jeszcze do zrzucenia kilka kilogramów jednak problem tkwi w tym, że przez sprawy zawodowe nie jestem w stanie już spożywać posiłków w tych godzinach, do których zdążył przyzwyczaić się mój organizm. Pytanie więc brzmi ... Czy przez zmianę godzin spożywania posiłków przytyję, źle to wpłynie na dotychczasowe rezultaty ? Czy dieta zostanie przerwana ?

Witam, wszystko zależy od tego jak będą wyglądały Pani nowe odstępy między posiłkami i czy będzie się to przekładać np. na spożywanie obfitszych posiłków w godzinach wieczornych.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Proszę starać się w dalszym ciągu jeść około 4-5 posiłków dziennie, a ostatni posiłek do godziny 18-19. Zmiana godzin posiłków nie powinna być żadnym problemem.

Trwałe efekty w odchudzaniu przyniesie jedynie zmiana stylu żywienia na stałe.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl