Czy przy pęknięciu błony śluzowej odbytu występuje pieczenie i dgrawki?

Czy przy peknieciu blony sluzowej odbytu wystepuja takie symptomy,jak pieczenie skorne na calym ciele,odrzucanie przez organizm sztucznych szczek,drgawka,nieuzasadnione pocenie sie,ogolne oslabienie z temp.ciala ponizej 36 stopni C. wiele innych.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości nie są charakterystyczne dla pęknięcia błony śluzowej odbytu. Nie można jednak wykluczyć chorobowego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.