Czy przy zmienionych cyklach może wystąpić plamienie 2 lub 1 dniowe?

Witam. Mam 24 lata. I moje cykle się pozmieniały.Ostatnią miesiączkę miałam 01.12 natomiast w listopadzie dostałam 11.11 Czy przy zmienionych cyklach może wystąpić plamienie 2 lub 1 dniowe? Do tego pobolewają mnie jajniki i piersi.

Witam. Takie plamienia najczęściej są wynikiem zaburzeń hormonalnych lub ciąży. W pierwszej kolejności proponowałabym wykonanie testu, a następnie wizytę kontrolną u ginekologa.