Czy przyznać się chłopakowi o stosunku z innym, kiedy nie byliśmy w związku

w kwietniu rozstalam sie z chlopakiem. po jakims czasie przespalam sie ze starym znajomym. jednak nic z tego nie wyszlo. potem mialam chlopaka 2 msc. obecnie wrocilam do byłego. wie tylko o tym drugim chlopaku. gdy nie bylismy razem zapytal mnie czy spalam z tym starym znajomym. oklamalam go ze nie. czy powinnam powiedziec jak bylo naprawde? czy to ze nie bylismy razem daje mi prawo do zachowania tego dla siebie jednak? wydaje mi sie ze szczerosc nie zawsze jest oplacalna.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Decyzja czy powinnaś mu powiedzieć czy nie ostatecznie należy do Ciebie. Jednak pamiętaj, że Twój chłopak może się w jakiś sposób dowiedzieć, o tym co się wydarzyło. Zastanów się jak może się poczuć, gdy dowie się, że skłamałaś kiedy zadał Ci to pytanie. Spróbuj postawić się w jego sytuacji - co byś wolała?
Pozdrawiam

Witam
Myślę, że najważniejsza jest szczerość wobec siebie, proszę kierować się instynktem bo on jest naszym najlepszym doradcą,to co się zdarzyło w między czasie nie powinno być istotne w tej chwili. Proszę nie zastanawiać się nad tym co się opłaca lub nie, tylko jakie konsekwencje z tego mogą wyniknąć. Proszę żyć normalnie a to co było zostawić za sobą.
Pozdrawiam

Informacja o sytuacjach w poprzednim krótkim związku jest Pani własnością ( i poprzedniego partnera)...
Mężczyźni są zwykle nieodporni na takie informacje z przeszłości ich partnerek!
Lepiej nie generować nowych problemów...
Dyskrecja często ważniejsza od nieprzemyślanej szczerości, która może boleć...
Pozdrawiam.

witaj
zastanów się co jest lepsze czy poczucie tego że On nie wie, czy prawda. Robimy w życiu rózne błędy, podejmujemy różne decyzje, Ty podjełaś taką że się przespałaś a potem się spotykałaś z kimś innym. Masz do tego prawo i masz wybór. Nie byłaś wtedy z Nim w związku, byłaś wolną kobietą, która zdecydowała.
A to czy powiesz? nie wiem czy to ma takie duże znaczenie, ważne jest tu i teraz żebyście budowali swoją relację i siebie szanowali.
pozdrawiam
anna suligowska

Musi Pani wybrać: szczerość i ryzyko, czy tajemnica i też ryzyko? Nie znam Pani chłopaka i nie wiem jaka może być jego reakcja. Nie wiem też czy nie bycie razem nie było tylko chwilowym rozstaniem, czy też na poważnie? To musi Pani ocenić sama. Ponadto jeśli szczerość to niech on pierwszy powie, czy z kimś się nie przespał... Pozdrawiam A.R.