Czy rozwieść się z mężem?

Witam, Mam 27 lat z mezem jestem od 4 lat a po slubie 1,5 roku. Mamy roczna coreczke. Moj maz od jakiegos roku jest nie dowytrzymania. Ciagle sie klocimy on by tylko na imprezy chodzil a ma w nosie rodzine. Slucha sie wszystkich tylko nie mnie. Wyzywa mnie i nawet potrafi poszarpac. Ja niestety juz tez nie zostaje dluzna. Kazda nasza rozmowa konczy sie klotnia....kiedy probuje mu wytlumaczyc ze ja zdaje sobie sprawe co ja musze w sobie zmienic i chce tego dla nas, ale tlumacze ze on tez musi sie zmienic to twierdzi ze on sie nie bedzie zmienial. Jak probuje z nim porozmawiac co mi przeszkadza to zawsze obraca to przeciwko mnie i nie widzi wogole swojej winy. Nie wien co robic... Calymi dniami potrafie plakac. Mysle nad rozwodem ale mamy coreczke dla ktorej chcialabym ratowac to malzentswo. Moj maz jest strasznie obludnym czlowiekem najgorsze w tym wszystkim ze kazdy go ma za ideal bo przed ludzmi udaje a ja nawet nie mam z kim porozmawiac co mnie trapi

Dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z psychoterapii małżeństw. Pod kierunkiem specjalisty (który pomoże opanować kłótnię) będą Państwo mieli okazje porozmawiać o małżeńskim kryzysie, wzajemnych oczekiwaniach, potrzebach i możliwościach wyjścia z impasu. Jeśli rzeczywiście jesteście Państwo zmotywowani do ratowania małżeństwa, warto działać jak najszybciej, zanim wzajemna złość i frustracja oddali Was od siebie.