Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy silne bóle głowy powoduje spadek TSH?

Witam. Stwierdzono u mnie w ciazy niedoczynnosc tarczycy. Jestem pol roku po porodzie. Czyulamulam sie dobrze do niedawna.Czesto mam silne bole glowy I jestem ospala. Biore euthyrox75' badania dobre,tarczyca spadek 0.005. O 1:00w nicy poczulam silny bol w skroniach I stracilam przytomnosc. Pamietam ze dwa razy uderzylam sie w lewa strone glowy z przodu nad skronia. Mam dwa male guzki. I od 3dni boli mnie glowa. Dostalam skierowanie do neurologa ale zanim sie dostane minie pol roku. Glowe mam ciezka. Uciska mnie tyl glowy I skronie. Czy to moze byc od spadku tsh? Prosze o odpowiedz.
KOBIETA, 23 LAT 10 miesięcy temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Lek. Paweł Szadkowski
87 poziom zaufania

Bóle głowy mogą być spowodowane nadciśnieniem tętniczym. Skoro bierze Pani euthyrox, to poziom TSH może być niski, ale poziom hormonów tarczycy może być w normie - a od tego zależą objawy. Czy miała Pani zrobione jakieś badanie obrazowe głowy? Skoro był uraz, może warto to sprawdzić.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy