Czy ta beta dobrze wzrasta?

Witam . Ostatnia moja miesiączka 9.kwiecien ..brak miesiączki , u lekarza byłam 13.maj brak pęcherzyka płodowego , beta z 13 wynosi 160.9 z 15maja 295.1 czy dobrze wzrasta .? Dodam że lalkarz kazał powtórzyć znowu po 48h nic mi nie tłumacząc czy jest dobrze

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Poziom bHCG powinien w kolejnych badaniach się podwoić. Proszę skonsultować się z ginekologiem.