Czy ta biegunka mogła być wynikiem stresu?

Witam. Od okolo 3 dni mam problem z biegunka. Pojawila sie w piatek nagle z nudnosciami i oslabieniem. W nocy mialem dreszczr i sie pocilem.. do tego od 2 dni bola mnie cale plecy.. biegunka dzisiaj powoli ustaje ale jasny kolor stolca pozostaje. Dodam ze w ostatnich 3 tyg mialem duzo nerwoe i stresu.. Pozdrawiam

Szanowny Panie, jest to możliwe, aczkolwiek raczej stawiałbym na przyczynę infekcyjną