Czy taka różnica w wielkości komór jest normalna?

Wczoraj miałam badanie polowkowe. 22+5 dni tydzień ciąży. Wyszło że jedna komora tylna ma 0.64 cm a druga 0.84 cm. Pani doktor tego nie skomentowała ale widziałam niepokój w jej oczach. Powiedziała tylko że za miesiąc będzie musiała to obejrzeć. Poza tym ciążą przebiega prawidłowo i dziecko jest zdrowe. Bardzo mnie to zaniepokoilo i moje pytanie brzmi: czy taka różnica w wielkości komór jest normalna i jest w normie? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie usg zawsze jest subiektywne , proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego