Czy taki poziom limfocytów świadczy o infekcji?

Witam. Czy poziom limfocytow % gdzie wynik wyszedł 29 a norma jest 21-50 jest dobry czy może już świadczyć o jakiejś infekcji.

O infekcji świadczy przede wszystkim stan kliniczny, badania dodatkowe, w tym laboratoryjne, pomagają jedynie potwierdzić diagnozę. Leczy się pacjenta, a nie wyniki. Ponadto proszę zwrócić uwagę na wartości bezwzględne rozmazu, a nie wskaźnik procentowy.