Czy taki promieniujący ból to coś poważnego?

Witam. Od dwóch tygodni odczuwam ból w okolicy lędźwiowej promieniujacy do biodra i prawej nogi. Zlecono przeswietlenie Rtg. W kr lędźwiowym kręgi przejściowe - lumbalizacja th12? sakralizacja L5? Zaznaczone lewostronne skrzywienie kr. lędźwiowego, splycenie lordozy lędźwiowej. Poza tym trzony i przestrzenie m-k w normie. Czy to coś poważnego?

Witam,

opis wyniku powinien być oceniany po wykonaniu badania fizykalnego wtedy ocenia się kliszę lub płytkę badania z objawami klinicznymi.

Proszę udać się na wizyte stacjonarną do lekarza który zlecił badanie.

Lekarz po ocenie badania fizykalnego oraz badania obrazowego odpowie zleci odpowiednie leczenie lub dalszą diagnostykę.

Pozdrawiam