Czy takie objawy są normalne po miesięcznej przerwie od leków?

Mam 22 lata. Od ponad 6 lat przyjmuję Lesinelle by wyregulować okres (bez nich się nie pojawia). W ostatnim miesiącu nie zażywałam ich, by spróbować, czy organizm sam może wywołać miesiączkę. Jednak ta próba była bezskuteczna. Od pięciu dni znowu wróciłam do tabletek. Dwa dni temu wyczułam guzek pod lewą pachą , który przy dotykaniu nie przemieszcza się i powoduje ból. W dodatku wyczułam wrażliwość sutków ( przy dotyku lekko bolą). Czy takie objawy są normalne po miesięcznej przerwie od leków?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć