Czy tampon mógł przerwać błonę dziewiczą?

Uprawialam seks z chlopakiem i byl to moj pierwszy raz. Czułam lekki bol jednak krwawienia nie bylo . Mój chlopak twierdzi ze podczas stosunku powinien czuc wyraznie moja blone jednak nic takiego nie mialo miejsca. Czy możliwe jest ze nie mialam blony mimo ze bylam dziewica? Dodam ze zaistniala sytuacja gdy niestety mimo tego ze nie wspolzylam musialam uzyc tamponu podczas miesiaczki , czy mogł on przerwac blone ?

Witam, istnieją różne rodzaje błon dziewiczych, różna jest grubość błony i jej kształt. Fakt, że nie krwawiła Pani w czasie stosunku nie oznacza, że nie była Pani dziewicą. Za utratę dziewictwa w naszej kulturze uznaje się moment, w którym dochodzi do pierwszego współżycia. Pozdrawiam.