Czy te problemy z zasypianiem to wina leku?

Lekarz wypisal mi Triticco w zwiazku z obnizeniem nastroju. Do tej pory nie mialam problemow ze snem. Biore lek od okolo trzech tygodni, doszlam do pelnej dawki 150mg. Od okolo tygodnia mam bardzo duze Probleme z zasnieciem. Czy moze to byc dzialanie leku?

Witam! Trittico u większości leczonych powoduje senność, ale jak widać nie ma reguł bez wyjątków. Napomknę, że są lepsze od Trittico leki p/depresyjne i p/lękowe. Powodzenia W. Łuczkowski.