Czy ten opis jajników jest niepokojący?

W opisie badania USG transwaginalnego lekarz opisał jajnik prawy jak i lewy jako lity. Wynik badania określił jako prawidłowy. Niepokoi mnie jednak opis jajników jako lity chyba. Czy słusznie? Jestem 9 lat po menopauzie.

Szanowna Pani wynik jest prawidłowy, lity określa strukturę jajników. Lekarz nie stwierdził guza tylko prawidłowy obraz jajnika. Bez obaw, serdecznie pozdrawiam