Czy to jest dla mnie niebezpieczne?

Dzień dobry. Dziś mam 32 lata. W wieku 19 lat (2010 r.) miałam tomografię głowy bez kontrastu. W wieku 32 lat (2023 r.) tomografie CBCT szczęki 5cmna5cm wysoka rozdzielczość (wielkość voksela 85) w celu leczenia kanałowego, DLP 531 mGycm2. Przerwa między badaniami to 13 lat. Czy to jest dla mnie niebezpieczne? Czy niesie to ryzyko raka krwi? ślinianki? Bardzo boje się konsekwencji. Proszę o pomoc. Kamila.
KOBIETA, 32 LAT 7 miesięcy temu

Dawki promieniowania w nowoczesnych urządzeniach są utrzymywane na minimalnym poziomie. Odstęp czasowy jest również bardzo duży. Proszę być spokojnym. Nie widzę niebezpieczeństwa.