Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to mnogość objawów zaburzenia borderline?

Witam. Dostrzegam u siebie mnogość objawów zaburzenia borderline, do tego wiele objawów nerwicowo-depresyjnych, które mogą pośrednio z BPD wynikać. Od zawsze czułem się "inny", samotny wśród ludzi (mimo tego, że jestem dość ekstrawertyczny), bardzo mocno czułem i bardzo wiele myślałem. Mam pytanie: czy na to, jakie mam ze sobą problemy mogło wpłynąć to, że po narodzinach ponad trzy tygodnie byłem w szpitalu oddzielony od matki (była chora), i zanoszono mnie do niej tylko na karmienie? Pozdr.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Leczenie depresji u dzieci

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są sposoby leczenia depresji u dzieci.

Witam serdecznie,

widzę, że Pan już sobie postawił diagnozę. Niestety nie napisał Pan na podstawie jakich objawów . Nie podając objawów jakie Pan u siebie zaobserwował chyba nie oczekuje Pan odpowiedzi ? Jednakże jeżeli naprawdę ma Pan borderline, nerwicę i depresję to powinien Pan chyżo zrobić sobie termin u Psychoterapeuty, bo to bardzo ciężkie zaburzenia psychiczne i nieleczone mogą spowodować nieobliczalne skutki.

Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety