Czy to może być ciąża? Boję się...

Mój chłopak wszedł we mnie, lecz nie było wytrysku. Okres mam normalnie, lecz po okresie mam taką lekkobrązową wydzielinę, a w czasie okresu mam krew z lepką, rozlewającą się wydzieliną. Czy to oznaka jakiejś choroby? Od kiedy dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w ciąży, to wydaje mi się, że brzuch mi się zaokrągla. Boję się. Czy to ciąża?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Najprawdopodobniej przypadek koleżanki sprawił, że jest Pani przewrażliwiona... Jeśli wystąpiła miesiączka, to prawdopodobieństwo ciąży jest małe. W razie wątpliwości może Pani zawsze wykonać test ciążowy...

Pozdrawiam!