Czy to może być objaw wchodzenia w okres menopauzy?

Kobieta 48 lat , Kraków. Proszę o interpretację wyników: FSH 7,46 mlU/ml, LH 18,23 mlU/ml, Estradiol 757,90 pg/ml, CA-125 25,06 U/ml. Zaczęły mi się nieregularne cykle co 50 dni i miesiączka(skąpa bardzo)trwa ponad 14 dni. Czy to może być objaw wchodzenia w okres menopauzy?

Lek. Tomasz Budlewski

Końiecznie jest rozszerzeńie diagnostyki. Proszę końiecznie udac sie do lekarza ginekologa.