Czy to oznacza, że on nie chce tego też kończyć?

Witam. Partner postanowił zakończyć nasz związek ze względu na moje zachowanie (stałam się od jakiegoś czasu strasznie marudna i niezadowolona z życia). Obecnie jestem zapisana na spotkanie z psychologiem bo sama już widziałam, że coś się że mną dzieje. Nie potrafię jednak zrozumieć zachowania partnera. Zarówno mnie jak i swojemu szwagrowi powiedział, że może coś by jeszcze mogło z tego być... dopóki nie zmienię siebie to raczej nie. Miał mi w niedzielę przywieź rzeczy Ale odwołał wizytę bo "coś mu wypadło"i stwierdził, że będziemy w kontakcie. Okazało się, po prostu pojechał do rodziców na kawę (blisko mieszkają i byli tam też jego siostra z rodziną, Z którymi ma ciągły kontakt). Do teraz milczy. Czy to oznacza, że on nie chce tego też kończyć? Czeka co zrobię z moim problemem?

Witam,

z Pani wypowiedzi wynika, że partner się określił; "może coś by jeszcze mogło z tego być... dopóki nie zmienię siebie to raczej nie". W związku z tym zalecana jest dla Pani psychoterapia jako forma pomocy oraz szczera rozmowa z partnerem.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Ucieszyło mnie, że podjęła Pani wyzwanie, by zainspirować się do pracy rozwojowej z psychologiem.

Zaprezentowana przez Panią sytuacja relacyjna/uczuciowa na ten moment wskazuje, że Pani Partner dał Pani i sobie przestrzeń..., i w tej przestrzeni dużo może się wydarzyć...

Z przesłaniem dla Pani, żeby się Pani udało!
irena.mielnik.madej@gmail.com