Czy to są typowe objawy nerwicy?

Czuję że mam kontakt z kosmitami. Głębokow to wierze mimo że mam zdiagnozowaną nerwice i jestem w trakcie terapi w najlepszym spzitalu w polsce(jestem tu 5 dni).Czy w nerwicy i zab.os. można mieć tak głębokie (wdg. mnie są to procesy dziejące się w głowie, uważam je za coś niesamowitego w złego tego słowa znaczeniu, coś magicznego, dziwne doznania )związane z kosmitami ? Czy to są typowe objawy nerwicy i są to po prostu rozwinięte przez ten długi okres myśli natrętne , impulsy i ataki lękowe ?

Witam, naturalnie na podstawie tego co Pani pisze nie za bardzo można Pani odpowiedzieć.
Dziwne doznania ale jakie ?
Natrętne myśli ale jakie ?
Trochę dziwi mnie stacjonarne leczenie nerwicy, więc może zdiagnozowano co innego ?
W każdym razie jeżeli jest Pani pod opieką lekarskę - a to już dobrze
Pozdrawiam

Jeśli jest Pani pod opieką lekarzy i terapeutów, należy zgłosić im wszelkie objawy, a także pojawiające się doznania. Pomogą zrozumieć ich źródło, a także jest to kluczowe w procesie diagnostyki i leczenia. Proszę koniecznie porozmawiać z personelem.