Czy to tylko torbiel endometrialna?

Witam mam 39 lat. Na imię Agnieszka. W ubiegłym roku przeszłam laparoskopie. Usunięto torbiel endo z jajnika i zrosty. Stwierdzono endometrioze 3 stopień. Od 9 miesiecy przyjmuje visanne. Po kontrolnym usg u lekarza Nowu pojawiła sie torbiel na jajniku. Czy to możliwe ze to torbiel endo. Czy jakaś inna co to moze być? Ma 4 cm. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest szersza diagnostyka proszę koniecznie udac Się do lekarza ginekologa ponownie