Czy to wyklucza ciążę?

Witam serdecznie bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości otóż chodzi o to że z mężem staramy się o dzidziusia jak narazie bez rezultatu. Nie mam tarczycy ale tsh 1,76 stosunek ostatni był dwa tygodnie temu myślałam że może teraz się udało ale nie wiem.. Kilka dni przed okresem bolał mnie brzuch dołem jak nigdy, okres dostałam dzień przed planowanym, jest go sporo ale zamiast skrzepów takich jak zwykle jest coś bardziej wodnistego z śluzem ale mocno czerwone.. Czy to wyklucza ciążę? Skąd to?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa