Czy trzyletnie dziecko mogło zapłodnić?

To co się pytam wydaje się śmieszne, ale nie jest... Czy trzyletni dzieciak, chłopiec jest w stanie zapłodnić? To długa historia, ale miałam kontakt przez przypadek „z nim”. Dosłownie to wszystko jest nieprawdopodobne, ale od tego czasu boli mnie brzuch dziwnie, nie wiem, to może być z nerwów, niepokoję się.

Chcę zapytać, czy jest chociaż znikome prawdopodobieństwo, że jakoś mógł zapłodnić?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Trzyletni chłopiec nie produkuje plemników i nie jest w stanie zapłodnić. Dopiero w okresie dojrzewania u chłopców jądra zaczynają produkować plemniki i chłopcy stają się zdolni do zapłodnienia.

Nie wiem jakiej natury był Pani kontakt z chłopcem, ale proszę pamiętać, że wszelkie kontakty o charakterze seksualnym z dziećmi są ciężkim przestępstwem, surowo karanym w polskim prawie.

Pozdrawiam!