Czy walczyć o dziewczynę, w której jestem zakochany?

Czy walczyc o dziewczyne ktora mówi, że nie jestem w jej typie a jestem nie zakochany i bardzo się staram. Kiedy jest moment na to aby moje starania dobiegły końca bo są one juz dawno niepotrzebne?

Myślałeś o szczerej rozmowie z dziewczyną ? Rozmowie, w której mógłbyś przedstawić swoje stanowisko, uczucia, oczekiwania i zapytać ją o ich wzajemność? o to jak ona postrzega Ciebie, czy widzi przyszłość we wspólnych barwach, czy w jej życiu jest/czy mogłoby być miejsce dla Ciebie ? co mógłbyś zrobić by wasze relacje mogły stać się bliższymi? Rozmowa mogłaby rozwiać wiele twoich wątpliwości.

Jeśli dziewczyna od dłuższego czasu deklaruje brak zainteresowania relacja z Panem, warto zastanowić się czy dalsze zabiegi przyniosą Panu korzyść czy więcej strat emocjonalnych (poczucie odrzucenia, mniejszej wartości itp). To trochę tak jak w medycynie- rany cięte goją się szybciej i mniejsza blizna po nich zostaje, niż w ranach szarpanych.

Dzień dobry,
Ten moment jest wtedy, kiedy Pan to poczuje - kiedy Pan poczuje, że nie ma już siły, że jakoś ten stały brak odwzajemnienia rani.
Pisze Pan w tej sprawie na portalu - czy szuka Pan dla siebie pomocy? Proszę koniecznie pomyśleć o swoim samopoczuciu.
Pozdrawiam!